Sėkmė
Tamsi tema
Pasirinkite kalbą
Video konkursas Vasara 2024⏳😍☀️
Gausūs prizai nugalėtojams 🏆🤑 Dalyvauti gali kiekvienas! Daugiau

Apie xDate.lt

Informacija apie xDate.lt

xDate.lt - tai nemokama internetinė bendruomenė su erotiniu atspalviu. xDate.lt - tai nuoga susitikimų vieta visiems, kurie mėgsta bendrauti internete. Be įprastų funkcijų, tokių kaip nuosavas profilio puslapis, mėgstamiausi ir žinutės, čia taip pat galite kalbėtis, diskutuoti, rašyti ir skaityti erotines istorijas, rašyti tinklaraštį, susirasti naujų draugų, peržiūrėti ir žiūrėti nuotraukas bei filmus ir dar daugiau. Žinoma, jums nebūtina puoštis, kad taptumėte nariu, esate laukiamas, nesvarbu, ar norite tiesiog kalbėtis, diskutuoti, puoštis, rašyti istorijas, susirasti naujų draugų, ar tiesiog egzistuoti.

Kas valdo xDate.lt?

xDate.lt valdo grupė bendraminčių, kuriems patinka laisvi santykiai, svinguojantys vakarėliai ir kurie tiesiog nori smagiai praleisti laiką. Mes teikiame techninę platformą ir jos palaikymą; mes nekuriame ir neskelbiame jokios medžiagos, o už skelbiamą medžiagą atsako vartotojai. Apie nesankcionuotą medžiagą galima pranešti naudojant mygtukus "pranešti", esančius prie medžiagos. Visą medžiagą, apie kurią pranešta, mes peržiūrime ir imamės veiksmų pagal mūsų naudojimo sąlygas.

Kaip susisiekti su xDate.lt?

Susisiekite su mumis el. paštu [email protected]. Tais atvejais, kai su mumis nori susisiekti policija ar kitos tyrimą atliekančios institucijos, prašome jų susisiekti su mumis tuo pačiu el. pašto adresu.

Atkreipkite dėmesį! Paštu gauti prašymai tvarkomi nuo pirmadienio iki penktadienio nuo 10:00 iki 18:00 val.

Pokalbių moderatorių komanda xDate.lt