Sėkmė
Tamsi tema
Pasirinkite kalbą
Video konkursas Vasara 2024⏳😍☀️
Gausūs prizai nugalėtojams 🏆🤑 Dalyvauti gali kiekvienas! Daugiau

Dažnai Užduodami Klausimai

Siekdami kuo greičiau išspręsti su portalu susijusias problemas, sukūrėme šį puslapį. Jame pateikiami dažniausiai svetainės lankytojų užduodami klausimai. Perskaitėte skyrių ir turite papildomų klausimų arba neradote atsakymo į savo klausimą? Kontaktų puslapyje užpildykite atsiliepimų formą ir mes pasistengsime išspręsti iškilusias problemas.

Dažnai Užduodamų Klausimų Sąrašas

1. Kaip užsiregistruoti xdate.lt?

Yra keli būdai, kaip užsiregistruoti xdate.lt:

 • Norėdami sukurti paskyrą, eikite į pagrindinį svetainės puslapį ir lange "Registruotis" įrašykite savo duomenis.
 • Eikite į puslapį "Registracija" ir užpildykite nurodytus laukus, kad susikurtumėte paskyrą.
2. Kiek kainuoja užsiregistruoti xdate.lt?

Registracija xdate.lt yra nemokama.

3. Kaip galiu pakeisti savo profilio informaciją?

Norėdami pakeisti savo naudotojo vardą, lytį, amžių, vietą arba papildyti jau pateiktą informaciją, eikite į skiltį "Mano profilis" ir spustelėkite "Redaguoti profilis". Įveskite arba pataisykite reikiamus duomenis ir spustelėkite "Išsaugoti pakeitimus".

4. Kaip įkelti nuotrauką į savo profilį?

Eikite į "Mano nuotraukos" ir naudodamiesi sistemos raginimais įkelkite nuotraukas.

5. Kaip į savo profilį įkelti video įrašą?

Eikite į "Mano vaizdo įrašai" ir naudodamiesi sistemos raginimais įkelkite vaizdo įrašą.

6. Kodėl mano nuotrauka nepraėjo moderavimo?

Priežastį, kodėl jūsų nuotrauka nebuvo moderuojama, galite sužinoti nuėję į puslapį "Pranešimai", arba spustelėję "varpelį", esantį ekrano viršutiniame dešiniajame kampe kairėje pusėje nuo jūsų vardo.

7. Ką daryti, jei įkeliant nuotraukas į svetainę naršyklė paprašė prieigos prie mano nuotraukų, o aš netyčia atsisakiau ją suteikti?

Jums reikia pakeisti svetainės nustatymus. Vadovaukitės šiais nurodymais. Svetainės nustatymų keitimas. Galite leisti arba blokuoti tam tikros svetainės leidimus. Svetainė naudos jūsų nustatytus leidimus, o ne numatytuosius nustatymus.

Android instrukcijos:

 • Atverkite "Chrome" savo "Android" telefone arba planšetiniame kompiuteryje.
 • Pereikite į svetainę.
 • Spustelėkite pakabinamą spyną, esančią kairėje adreso juostos "Leidimai" pusėje.
 • Bakstelėkite leidimą, kurį norite atnaujinti: pakeiskite nustatymą jį pasirinkdami arba bakstelėkite "Reset Permissions", kad išvalytumėte svetainės nustatymus.

iOS instrukcijos:

 • Norėdami pakeisti svetainės nustatymus, pasirinkite "Safari" > Nustatymai, tada bakstelėkite Svetainės.
 • Nustatymai, kuriuos galite koreguoti (pavyzdžiui, "Tik skaitymo režimas" ir turinio blokavimo taisyklės), išvardyti kairėje pusėje.
 • Norėdami pritaikyti parinkties nustatymus dešinėje esančiai svetainei, turite pasirinkti parinktį, tada šalia svetainės esančiame iškylančiajame meniu pasirinkti norimą parinktį.
8. Kaip galiu blokuoti naudotojo prieigą prie mano nuotraukų / vaizdo įrašų ir dialogą su manimi?

Norėdami blokuoti naudotojo prieigą prie jūsų nuotraukų / vaizdo įrašų ir dialogą su jumis, galite užblokuoti naudotoją. Norėdami tai padaryti, eikite į naudotojo profilio puslapį, spustelėkite "Daugiau" ir iš pasirodžiusio sąrašo pasirinkite "Blokas".

9. Kaip padaryti, kad mano nuotrauka būtų pagrindinė profilio nuotrauka (avataras)?

Norėdami nustatyti savo nuotrauką kaip profilio paveikslėlį, eikite į "Mano nuotraukos", raskite albumą, kuriame yra norima naudoti nuotrauka. Ant nuotraukos, kurią norite padaryti pagrindine profilio nuotrauka, spustelėkite išskleidžiamąjį langelį "Pasirinkti". Pasirodžiusiame sąraše spustelėkite "Padaryti šią nuotrauką pagrindine".

10. Kaip veikia amžiaus patikrinimas ir kodėl jis reikalingas?

Minimalus xdate.lt naudotojų amžius yra 18 metų. Sėkmingai atlikę amžiaus patikrinimą per mūsų partnerį "iDenfy", galite pridėti ir viešai skelbti 18+ suaugusiųjų turinį. Šio patikrinimo tikslas - užkirsti kelią jaunesniems nei 18 metų asmenims neteisėtai skelbti 18+ turinį.

11. Kaip patikrinti amžių?

Norėdami pereiti amžiaus patikrą, turite:

 1. Eikite į Paskyros nustatymai puslapį. Jei savo profilyje įkėlėte 18+ turinį, puslapyje pamatysite amžiaus nustatymo bloką.
 2. Paruoškite savo amžių patvirtinantį dokumentą ir spustelėkite mygtuką "Pradėti tikrinimą". Būsite nukreipti į iDenfy tapatybės patvirtinimo svetainę, kurioje vadovaudamiesi instrukcijomis pateiksite savo amžių patvirtinantį dokumentą. Kai jūsų dokumentas bus peržiūrėtas, jums bus pranešta apie rezultatus.
12. Kokiais dokumentais galima patvirtinti amžių svetainėje?

Norėdami patvirtinti savo amžių, galite naudoti bet kurį iš sąraše pateiktų dokumentų:

 • Vairuotojo pažymėjimas
 • Asmens tapatybės kortelė
 • Pasą
 • Leidimą gyventi šalyje.

Jei jūsų asmens tapatybės dokumente yra informacijos, nesusijusios su amžiumi (pvz., socialinio draudimo numeris), šią informaciją galite paslėpti. Tokie veiksmai neužkerta kelio amžiaus patikrinimui.

13. Kur yra ir kur saugoma dokumentų, kuriuos pateikiau savo amžiui patvirtinti, nuotraukų informacija?

Jūsų dokumentą iDenfy naudoja amžiaus patvirtinimo tikslais. Dokumentas nebus matomas mūsų platformoje, nebus saugomas ar apdorojamas mūsų platformoje. Mes išsaugome tik patikrinimo rezultatą.

14. Kiek laiko trunka amžiaus patikrinimas?

Paprastai patikrinimas trunka porą minučių.

15. Ką daryti, jei pamiršau savo paskyros slaptažodį?

Slaptažodį galite atkurti puslapyje "Atkurti slaptažodį". Lauke "El. paštas" įveskite el. pašto adresą, kurį nurodėte registruodamiesi svetainėje.

Atkreipkite dėmesį! Jei "Paskyros nustatymų" puslapyje pakeitėte savo el. pašto adresą, turėtumėte paprašyti nuorodos, kad slaptažodį atkurtumėte paskutiniu el. pašto adresu, kurį patvirtinote savo paskyroje.

16. Kaip pakeisti paskyros slaptažodį?

Norėdami pakeisti paskyros slaptažodį, eikite į Paskyros Nustatymų puslapį, įveskite naują slaptažodį į laukelį "Naujas slaptažodis" ir spustelėkite apačioje esantį mygtuką "Išsaugoti pakeitimus".

17. Kaip pakeisti su paskyra susietą el. pašto adresą?

Norėdami pakeisti paskyros el. pašto adresą, eikite į puslapį "Paskyros nustatymai", į laukelį "El. paštas" įveskite naują el. pašto adresą ir vadovaukitės raginimais jį patvirtinti.

18. Kaip išjungti savo paskyrą?

Norėdami išjungti paskyrą, eikite į puslapį "Paskyros nustatymai" ir spustelėkite "Deaktyvuoti". Atsidariusiame lange patvirtinkite savo sutikimą deaktyvuoti paskyrą.

19. Kaip ištrinti savo profilį svetainėje?

Jei norite ištrinti savo paskyrą:

 • Prisijunkite prie xdate.lt.
 • Eikite į puslapį "Paskyros nustatymai".
 • Raskite parinktį "Ištrinti" ir spustelėkite ją.
 • Atsidariusiame lange jūsų bus paprašyta patvirtinti, kad tikrai ketinate ištrinti savo xdate.lt profilį, ir įvesti galiojantį paskyros slaptažodį. Tada spustelėkite mygtuką "Ištrinti".
20. Ką daryti, jei gaunama klaida, kad įvedžiau neteisingą slaptažodį?

Pirmiausia, įvesdami slaptažodį, įsitikinkite, kad klaviatūros išdėstymas yra teisingas. Jei klaviatūros išdėstymas yra teisingas ir vis tiek negalite įvesti teisingo slaptažodžio, rekomenduojame atlikti toliau nurodytus veiksmus: